VYŽIADAJTE SI NEZÁVÄZNÚ PONUKU

Napíšte nám vašu predstavu a radi sa vám ozveme naspäť. Profesionálne zameranie kuchyne a vizualizáciu grafického návrhu zásteny máte u nás v rámci objednávky ZDARMA!

Vyrábame sklenené zásteny pre kuchyne na mieru

PODĽA VÁŠHO VKUSU

Začalo to ešte niekedy dávno obrazmi a skončilo v kuchyni! 🙂 Kuchynské zásteny zo skla vyrábame na mieru úspešne už od roku 2013. Máme za sebou niekoľko stoviek realizácií a veľký záujem o sklo ako moderný  prvok v interiéri nám umožňuje špecializovať sa výlučne na grafo zásteny z bezpečnostného kaleného skla. Vždy v  každom prípade používame kalené, bezpečnostné sklo hrúbky 6mm, exatrčíre.

DAJTE NÁM LAJK A SLEDUJTE NAŠE REALIZÁCIE NA FACEBOOKU!

NÁŠ AKČNÝ TÍM

Ak vyťukáte naše číslo 0907 891 544, zdvihne vám to sám šéf. 🙂 Zoli odpovedá na vaše emaily, zaraďuje objednávky do výroby a pozorne dozerá na všetky zákazky. Rád priloží ruku k dielu.

Zoli JavorkaHlava firmy

Zručný handyman - vyučený stolár a šéfov mladší brat. 🙂 Tibora spoznáte osobne, keď vám príde profesionálne zamerať kuchyňu alebo nainštalovať objednanú grafo zástenu.

Tibor JavorkaProfík v teréne

Šarmantná podpora tímu, Monika sa nám stará o papiere. Má nadanie na jazyky, preto riadi obchodnú komunikáciu s našimi anglicky a nemecky hovoriacimi zákazníkmi.

Monika JavorkovaObchodná podpora